W jaki sposób wyleczyć się z biegunki?

Witam, Od 4tygodni mam biegunkę. Wizyty w toalecie 5-10 razy dziennie. Zaczelo się od antybiotyku macromax w związku z zapaleniem górnych dróg oddechowych. Po tygodniu od skończenia antybiotyku farmaceuta polrcil enterol 250 i laremid. Nie pomoglo. Po 2 tyg lekarz zalecil nifurozaksyd i probiotyk plus nospa i dieta ryżowa. Po skonczeniu tych tabletek biegunka wróciła. I juz mija 4 tygodnie. Co mam robić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne są badania wy kierunku chorób pasożytniczych