W jaki sposób wyleczyć świąd pochwy?

Ponad 2 lata męczę się ze świądem pochwy, ginekolodzy nie pomogli, dermatolog nic na skórze nie widziała, leczyłam się u psychiatry nie pomogło, leczyłam się u urologów nie pomogło. Urolog kazał iść do endokrynologa, bo to hirsutyzm. Endokrynolog przypisał hydroxyzinum i nie pomogło. Czy jest jakiś hormon, który może wpływać na ten świąd? 8 lat temu miałam operację na torbiele endometrialne. Zapisałam się na maj do innego endokrynologa,cukrzycy nie mam. Estriadol w 3 dniu cyklu wyniósł 65,88 pg.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy byly oznaczane inne hormony płciowe? Czy jakieś podrazenienia? Jakieś nowy środki pielęgnacji?