W jaki sposób wyleczyć wzdęcia?
Witam. Od okolo miesiaca męczą wzdecia. Towarzyszy temu bol taki ugniatajacy. Niezaleznie od pory dnia i polozenia ciala jest to uporczywe .wyproznienia raz na 2 dni . Jem tylko rzeczy lekkie gotowane, nie jem slodyczy i nie pije alkoholu ani napojow gazowanych. Poszlam do lekarza ,po badaniu usg i uciskaniu mi brzucha lekarka przepisala Nifuroksazyd 200 po ktorym jeszcze bardziej zablokowaly mi sie wyproznienia :/ i do tego probiotyk ,po ktorym nie czuje roznicy. Jak mam sobie pomoc?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Może to wina leniwej perystaltyki, sugeruję dietę bogatą w błonnik, picie dużej ilości wody oraz regularna aktywność fizyczna i kontynuację probiotyku. Do rozważenia wizyta u gastroenterologa.
Pozdrawiam