W jaki sposób zagadać do chłopaka, który mi się podoba?

Od jakiegos czasu podoba mi sie pewien chlopak, wszystko byloby ok gdyby nie to ze ja nie potrafie o nim zapomniec. Czesto go widuje bo studiujemy na jednym kierunku. Wszystko zaczelo sie od tego ze pewnego razu on caly czas mi sie przygladal i wlasnie tym zwrocil moja uwage. Naleze do osob niesmialych, nigdy nie mialam chlopaka, wiadome jest ze niejednokrotnie jakis mi sie podobal ale nigdy nie ciagnelo sie to tak dlugo.niestety ja z nim nawet nie rozmawialam a mimo to nie potrafie o nim zapomn

skoro ten chłopak się Pani przyglądał, ale się do Pani nie odezwał, to może ma on podobne uczucia do Pani i także jest nieśmiały. To oczywiście tylko spekulacja, ale gdyby tak było, to jedynym sposobem na zapoznanie się jest przełamanie tego impasu. Wymaga to pokonania własnych obaw i bywa niełatwe. Jeśli boryka się Pani tą trudnością często, może Pani pomóc także psychoterapeuta.

Pozdrawiam
Patryk Goleń
www.gabinetzmian.pl

Dzień Dobry Pani,

Z tego, co Pani napisała, chłopak jest również Panią zainteresowany.
I pewnie też się zastanawia, jak "złapać" z Panią kontakt...

Zachęcam Panią o zrobienie pierwszego kroku i zwrócenie się do chłopaka (z wiosennym już uśmiechem) do niego po drobną pomoc.
Mężczyźni poproszeni o pomoc uwielbiają kobiety proszące o pomoc i lubią to.

Życzę Pani radosnej komunikacji, z wybranym chłopakiem,
Irena Mielnik-Madej