W jaki sposób zahamować proces odwapnienia przy noszeniu aparatu?

noszę aparat orto. Jakis czas pozniej zaczęły pojawiać mi się odwapnienia, na styków zębów i na pojedynczych zebach u dołu, ale nie przy zamkach. Unikam slodkich napoi Stosuje płyn do płukania elmex pomarańczowy i pastę do zębów z tej samej firmy na przemian ze zwykla pasta oraz tooth mouse posiadam specjalne szczoteczki myje żeby po każdym posiłku, używam nici. Dentysta wykonal fluoryzacje itp ale po 2 tygodniach pojawiła sie nowa plamka. Lekarz uważa że dobrze dbam o higienę. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ortodonty . Być może konieczna będzie dodatkowa diagnostyka