W jaki sposób zapobiec drżeniu samoistnemu?

Witam, cierpię na drżenie samoistne chodzi mi o wstrzepienie stymulatorów mózgu słyszałem że takie operacje są wykonywane w Krakowie proszę o więcej informacji jakie są szanse takiego zabiegu koszt ,badania mam 55 lat na tą dolegliwość leczę się od urodzenia ale teraz właśnie zauważyłem że leki już nie działają a moje drżenia się nasiliły wykonywanie jakichkolwiek czynności rękami to koszmar, wie Pani jakie myśli mi czasem przychodzą ale panuję lub próbuje panować nad emocjami

Witam Pana. Mimo, że napisał Pan o leczeniu od dzieciństwa to ważne, żeby Pana lekarz prowadzący orientował się w sytuacji (że leki nie działają). Myślę, że to lekarz prowadzący powinien przy braku skuteczności dotychczasowego leczenia skierować Pana na operację. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/

Dzień Dobry Panu,

Na Pana pytanie mógłby odpowiedzieć specjalista, po wstępnej i osobistej konsultacji.

Zachęcam Pana mocno do rozważenia technik relaksacyjnych, które to korzystnie wpłynęłyby na Pana dolegliwość.

Życzę Panu tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej