W jaki sposób zbadać, czy mam raka jamy ustnej?

Witam od kilku lat mam problem boję się że mam raka jamy ustnej mam wszystkie objawy. Badania morfologii i moczu są dobre Objawy Nonstop uczucie że coś mam w gardle Zatkało nos Krew przy myciu zębów ale jakby takie krwinki z gardła wypłynął Pieczenie języka Dyskomfort w brzuchu Biegunki zaparcia Pocenie dłoni i stup rano ja leżę w łóżku Często kaszel i chrupki Lek przy śmiercią Wzdęcia Brak powietrza Prawie cały czas źle samo poczucie już nie pamiętam kiedy si dobrze czułem

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wskazana jest wizyta u laryngologa.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i pokierować w odpowiednie miejsce. Być może będzie konieczność konsultacji laryngologicznej, a także być może wykonanie badania gastroskopowego, czy też kolonoskopii. Podaje Pan wiele niespecyficznych objawów i bez poznania większej ilości informacji ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Uczucie lęku przed śmiercią należy skonsultować podczas badania psychiatrycznego.