Mężczyzna , 47 lat Witam od kilku lat mam problem boję się że mam raka jamy ustnej mam wszystkie objawy. Badania morfologii i moczu są dobre Objawy Nonstop uczucie że coś mam w gardle Zatkało nos Krew przy myciu zębów ale jakby takie krwinki z gardła wypłynął Pieczenie języka Dyskomfort w brzuchu Biegunki zaparcia Pocenie dłoni i stup rano ja leżę w łóżku Często kaszel i chrupki Lek przy śmiercią Wzdęcia Brak powietrza Prawie cały czas źle samo poczucie już nie pamiętam kiedy si dobrze czułem
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Lek. Tomasz Budlewski 79
Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
Edytuj odpowiedź

Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i pokierować w odpowiednie miejsce. Być może będzie konieczność konsultacji laryngologicznej, a także być może wykonanie badania gastroskopowego, czy też kolonoskopii. Podaje Pan wiele niespecyficznych objawów i bez poznania większej ilości informacji ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Uczucie lęku przed śmiercią należy skonsultować podczas badania psychiatrycznego.

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • OnkologiaOnkologia (gr. onkos – guz) jest gałęzią medycyny, która zajmuje się nowotworami, ich rozpoznawaniem i leczeniem. Badania onkologiczne mają na celu ustalenie przyczyn występowania i mechanizmów powstawania nowotworów, a także określenie sposobów ich zapobiegania, wykrywania i metod leczenia.
  • Kaszel – Kaszel jest odruchem obronnym wywołanym przez podrażnienie błony śluzowej. Jest najczęściej spotykanym objawem chorób układu oddechowego. Odruch kaszlowy może być wywołany przez dostanie się do dróg oddechowych ciała obcego, zwiększonej zawartości gazów drażniących we wdychanym powietrzu, pyłów, nadprodukcji wydzieliny w drogach oddechowych, a także przez działanie czynników chorobotwórczych (bakterie, wirusy, grzyby).