Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

W jaki sposób zbadać, czy mam raka jamy ustnej?

Witam od kilku lat mam problem boję się że mam raka jamy ustnej mam wszystkie objawy. Badania morfologii i moczu są dobre Objawy Nonstop uczucie że coś mam w gardle Zatkało nos Krew przy myciu zębów ale jakby takie krwinki z gardła wypłynął Pieczenie języka Dyskomfort w brzuchu Biegunki zaparcia Pocenie dłoni i stup rano ja leżę w łóżku Często kaszel i chrupki Lek przy śmiercią Wzdęcia Brak powietrza Prawie cały czas źle samo poczucie już nie pamiętam kiedy si dobrze czułem
MĘŻCZYZNA, 47 LAT ponad rok temu

Badania w profilaktyce raka pęcherza moczowego

Rak pęcherza staje się coraz częściej wyleczalny. Aby zdiagnozować ten nowotwór i zadziałać w odpowiednim momencie warto zrobić badania molekularne ? które być może w przyszłości będą mogły również określić grupę ryzyka zachorowań na nowotwór.

Piotr Pilarski
79 poziom zaufania

Witam serdecznie, wskazana jest wizyta u laryngologa. Pozdrawiam.

0
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i pokierować w odpowiednie miejsce. Być może będzie konieczność konsultacji laryngologicznej, a także być może wykonanie badania gastroskopowego, czy też kolonoskopii. Podaje Pan wiele niespecyficznych objawów i bez poznania większej ilości informacji ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Uczucie lęku przed śmiercią należy skonsultować podczas badania psychiatrycznego.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy