W jaki sposób zdrowo przybrać na wadze?

Witam. Mam 21 lat i przy wzroście ok. 1,7m ważę zaledwie 52kg. Nigdy nie stosowałam żadnych drastycznych diet odchudzających. Jem wszystkie posiłki, nie odmawiam sobie również fast foodów, słodyczy które uwielbiam. Niestety mimo to nie jestem w stanie przytyć. Co mam robić albo jaką dietę stosować aby przybrać jeszcze na masie. Źle się czuję z takim wyglądem i wiem, że taka waga nie jest dobra dla mojego organizmu. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Radziłabym Pani udać się do specjalisty, który w zależności od Pani histrorii i aktualnej diety pomoże dobrać właściwe postępowanie. Łatwym i stosunkowo skutecznym sposobem oraz zdrowym sposobem na zwiększenie kaloryczności diety jest spożywanie orzechów i nasion. Może Pani także spróbować oprócz klasycznych posiłków włączyć do diety 1-2 porcje koktajli regeneracyunych typu Nutramil lub Nutridrink. To są jednak rozwiązania doraźne, a długotrwały plan zmiany Pani sytuacji wymaga indywidualnego podejścia opartego na Pani sytuacji dietetyczno - medycznej.