W jaki sposób zdrowo przybrać na wadze przy szybkiej przemianie materii?

Witam, chciałabym przytyć.Mam 22lata ważę 58kg przy wzroście 174cm. Jestem szczupłą osobą, co w cale mi się nie podoba. I mam szybką przemianę materii. Proszę bardzo o pomoc jak zdrowo przytyć aby uniknąć rozstępów itp.

Dzień dobry,

podstawą wzrostu masy ciała jest stosowanie odpowiedniej diety oraz najlepiej w połączeniu z aktywnością fizyczną.

Dieta powinna być prawidłowo zbilansowana, a w szczególności dostarczać odpowiednią ilość biała i węglowodanów - w tym celu najlepiej proszę się zgłosić do dietetyka z Pani okolicy, który ułoży Pani plan dietetyczny.

Pozdrawiam
Joanna wardenga

Dzień Dobry,

konieczna jest ocena obecnego sposobu żywienia oraz wykonanie podstawowych badań w celu wyeliminowania problemów zdrowotnych zaburzających tempo metabolizmu.

Pozdrawiam,
www.nutricus.pl