W jaki sposób zinterpretować podwyższone limfocyty?

Zmartwiły mnie wyniki moich badań... Wszystko w normie oprócz podwyższonych limfocytów 3,2 (norma dla badania to 1,0-3,0 tys./µl) mam również podwyższony poziom eozynofilów- mam 7 a norma to 1-6%... neutrofile mam obniżone 38,1 przy normie 40,0-80,0 %. Tzn wartości przekroczone są raczej minimalnie, ale i tak się martwię...Czy ktoś to moze zinterpretować?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki nieznacznie odbiegają od normy, raczej nie ma powodu do niepokoju.
Pozdrawiam

alergia albo infekcja pasozytnicza....należy w tym kierunku zrobić badania np panel mieszany ige swoiste z krwi 27 alergenów

kał na pasożyty 3 x na gliste ludzka
krew na toxocaroza i toxoplazmoza igm i igg

proszę wyslac pytanie i skany wszystkich wynikow oraz bardzo dokładny i obszerny opis tego co się dzieje na mój darmowy portal wirtualnej polski
www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre
porozmawiamy o tym dłużej tam.jest specjalny oddzielny czat dla każdego pacjenta.