W jaki sposób zmienić godzinę przyjmowania tabletki trójfazowej?

Witam, chciałabym zmienić porę przyjmowania tabletki trójfazowej o ok. dwie godziny wcześniej od obecnej. Czy muszę to uczynić po rozpoczęciu nowego opakowania, czy w dowolnym momencie? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Teoretycznie może Pani w każdym momencie przyjąć tabletki wcześniej.