W jaki sposób zoptymalizować poziom estradiolu?

Mam prawie 47 lat .od półtora roku mam problem z miesiączką.Dostałam duphaston bo okazało się że mam za wysoki estradiol w stos. do progesteronu.Teraz brałam go przez ostatnie 5 cykli i miesiączka była do tygodnia po odstawieniu.Dziś jest 15 dzień po duphastonie a ja nie mam okresu .Nie wiem co robić bo mój lekarz będzie dopiero za 3 tygodnie Proszę o poradę Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa . Sadze ze nie nalezy czekać na powrót