W jaki sposób zrzucić 5 kilogramów?

Witam, ważę 40 kg.Mam 148 cm wzrostu i mam 11 lat. Chcę schudnąć,raz na tydzień jem jakiegoś batona i piję wodę gazowaną.Chciałabym zrzucić 5 kg.Wszyscy z rodziny mówią, że jestem chuda i wysoka.Ja mówię im, że jestem gruba.Proszę o pomoc.

Witam serdecznie,
osoby z Twojej rodziny mają dużo racji. Twoja masa ciała wskazuje na lekka niedowagę. Dlatego też bardzo niewskazane jest dodatkowe odchudzanie. Proponowałbym wręcz troszkę przytyć! Na pewno nie jesteś gruba :)