W jaki sposób zrzucić brzuch?

Witam, mam na imię Magda. Mam 28 lat, 162 cm wzrostu i 80 kg wagi. Jestem po ciąży 5 miesiecy. Chciałabym zrzucic brzuch jak i wagę. Niewiem czy nie mam problemu z brzuchem ponieważ z z prawej strony jest wiekszy i jak stoję to w podbrzuszu twardszy chociąż mam dużo tłuszczu na nim jeszcze. Może to rozejscie z jednej strony miesnie brzucha? Co mogę z tym zrobić?

Dzień dobry,

aby zredukować nadmierną ilość tkanki tłuszczowej powinna Pani włączyć odpowiednią dietę ( warto zgłosić się po poradę do dietetyka) oraz aktywność fizyczną ( 2- 3 razy w tygodniu). Jeżeli nadal karmi Pani piersią dieta powinna być tym bardziej odpowiednio zbilansowana.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga