W jaki sposób zrzucić wagę?

Witam, proszę o poradę. Otóż mój problem jest ogromny i cały czas rośnie. Mam potężną nadwagę i moja waga z każdym DNIEM ROŚNIE. W przeciągu trzech tygodni 8 kg. Niedawno skończyłam karmienia piersią wyniki tarczycy mam w normie i nie za bardzo wiem gdzie mam się udać z tym problemem.lekarz rodzinny tylko dal skierowanie na tsh i nie wie dalej co robić a ja jestem przerazona. Dodam , że startowałam przed pierwszą ciążą z wagą 49 przy 156 cm wzrostu, posiadam troje dzieci mam 22 lata i 95 kg.

Dzień dobry,

szybki wzrost masy ciała może być wynikiem insulinooporności. W celu zdiagnozowania tego należy wykonać krzywą glukozową i insulinową.
Oczywiście przyczyny mogą być różne. Warto także skontaktować się z dietetykiem, który oceni Pani dotychczasowy sposób odżywiania się i wskaże ewentualne kierunki zmiany diety.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga