W jaki sposób zwalczyć kolki u niemowlaka?

Witam, Jestem mama 3 miesiecznego dziecka. Corka jest wczesniakiem. Od ok 2 miesiecy walczymy z kolkami. Ustepowaly one do czasu zaszczepienia dziecka m.in. na retrowirusy. Dzien po szczepieniu mala zaczela plakac, w brzuszku zaczelo jej "jezdzic" i placze strasznie przy jedzeniu (karmie ja mlekiem z butelki- brak swojego mleka). Na dodatek jak tylko uda nam sie uspic mala, ta wierzga nozkami i raczkami i sie wybudza wiec dochodzi brak porzadnego snu (sen trwa max 30 min). Prosze o rade co robic

Szanowna Pani

Proszę napisać ile to trwa, jakim mlekiem jest karmiona , można przesłać skan wypisu ze szpitala i wyników badań na inny darmowy portal :

https://forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre

Tam jest czas na częstsze rozmowy proszę zobaczyć. Można przesyłać wyniki badań.

Po tej szczepionce takie objawy rzadko ale bywają są normalne. Same powinny ustąpić.