W jaki sposób zwiększyć swoje doznania seksualne?

Witam Mam 29 lat i od 5 lat jestem z jedyną partnerką. Problem polega na tym, że podczas stosunków prawie nic nie czujemy (ani ona ani ja). Partnerka miała przede mną 4 partnerów seksualnych i mówi, że z nimi czuła dużo na ściankach pochwy oraz na szyjce macicy. Mówi mi, że to przez rozmiar mojego penisa (12,5 cm długości oraz 12cm obwodu w pełnym wzwodzie). Próbowaliśmy zalecanych pozycji oraz ćwiczenia mięśni kegla lecz bez rezultatów. Czy istnieje jakiś sposób rozwiązania tego problemu?

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Warto skonsultować się z seksuologiem lub z psychoterapeutą.

Pozdrawiam!