W jakich ilościach można pić melisę u osoby z fobią społeczną?

Mam fobieproblem spoleczna i chcialam sie dowiedziec czy moge pic codzienniena melise kozlek, szalwie dziurawiec i w jakich ilosciach ?czy lepiej wybrac jakas mieszanke, ziol, ?jaka konkretnie?prosze o odp

Witam Panią
Każde z tych ziół, zarówno w zestawie jak i osobno,
można pić 1 raz dziennie przez 2 tygodnie (nie dłużej jak 3 tygodnie).
Następnie należy zrobić 3-4 tygodnie przerwy.
W tym czasie można stosować inne zioła.
Chciałam podkreślić, że zioła mogą przynieść ulgę,
ale żeby skutecznie wyleczyć fobię społeczną,
należy dotrzeć do źródła problemu i na tej podstawie
opracować właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Z fobii społecznej najlepiej wyleczyć się metodami psychoterapeutycznymi lub przy pomocy hipnoterapii.
Hipnoza szczególnie dobrze skutkuje także przy agorafobii nie tylko przy Fobii społecznej.
Nie przypuszczam aby te zioła pomogły, chyba, że nie jest to fobia społeczna co Pani ma. Pozdrawiam
Wolne terminy u mnie to 6/7 październik. Kontakt przez stronę internetową