W jakich proporcjach układać sobie dzienny jadłospis przy niedoczynności tarczycy?

Witam, Cierpię na niedoczynność tarczycy, z tego co wyczytałam w internecie dieta powinna głównie składać się z białek. Chciałabym się dowiedzieć w jakich proporcjach układać sobie dzienny jadłospis chodzi o gramy dziennego zapotrzebowania każdego ze składników, przy diecie redukcyjnej.

Witam Panią,

Zapotrzebowanie na składniki odżywcze jest rożne w zależności od Pani wieku, wagi, aktywności fizycznej itp. Każdy z nas jest inny wiec ma inne potrzeby. Należałoby mieć więcej danych na Pani temat aby ustalić zapotrzebowanie na składniki odżywcze.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk