W jakiej aptece mogę kupić debecylinę?

Witam Mam takie zapytanie. W jakiej aptece mogę kupić debecylinę? Czy mogę prosić o adresy www tych aptek? Z góry dziękuję Pozdrawiam Gabriela

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie napisała Pani z jakiego regionu Polski pochodzi, ciężko więc wskazać konkretną aptekę. Debecylina jest antybiotykiem produkowanym przez Polfę Tarchomin. Jest to lek dostępny na receptę. Powinien być dostępny w każdej aptece. Jeśli nie, najczęściej w aptekach można zamówić konkretny lek.