W jakiej kolejności stosować kremy ujędrniające, nawilżające i na rozstępy?

Chciałabym używac kremów do ciała ujędrniające, nawilżające i na rozstępy wszystkie są do codziennego stosownia na rozstępy 2 razy dziennie w jakiej kolejności je stosować by zadziałały?

Domowe sposoby korekcji rozstępów są mało skuteczne.Kolejność, w jakiej stosuje Pani wspomniane kremy, nie ma znaczenia. Jeśli jest Pani zainteresowana korekcją rozstepów w gabinecie medycyny estetycznej, polecam serię zabiegów laserem CO2 i mezoterapii igłowej.

Kolejność stosowania poszczególnych kremów jest dowolna jednak ich efektywność jest niska Skutecznymi metodami redukującymi rozstępy są zabiegi laserem CO2 łączone z odpowiednią mezoterapią np osoczem bogatopłytkowym .Warto również wspomnieć o całkowicie nieinwazyjnej endermologi. W razie pytań chętnie służę pomocą.

Dzień dobry,

Kolejność ich zastosowania nie ma większego znaczenia. Samymi kremami nie zredukuję Pani rozstępów. W leczeniu tego problemu najskuteczniejsze są zabiegi laserem eCO2 w połączeniu z mezoterapią igłową.

Pozdrawiam