W jakiej kolejności stosować zabiegi z wykorzystaniem botoksu, kwasu oraz osocza?

Witam. Proszę o wskazówki jaki zachować odstęp oraz kolejność wykonania zabiegów: botoks kwas oraz osocze. Osocze wykonuję u innego lekarza i muszę rozdzielić zabiegi.

Najpierw należy wykonać zabieg relaksacji zmarszczek z wykorzystaniem botoxu, następnie wypełnienia ,choć tak naprawdę wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, marionetek , ust można wykonać jednoczasowo dlatego, że obejmują one inne obszary injekcji. Mezoterapię z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego proponowałabym wykonać minimum 2 tyg po botoxie,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel