W jakiej pozycji spać po operacji guza mózgu?

Witam. Potrzebuję porady neurologa. Kilka tygodni temu miałem operacje guza tzw resekcje w lewej skroni w okolicach hipokmpa. Operacja się udała szwy już zdjete. Jest lewa strona trochę opuchnieta ale lekarze mówią że to minie. Tylko moje pytanie brzmi czy po tej stronie głowy mogę również spać bo staram się cały czas na prawej więc mam lekkie obawy czy niema żadnych przeciwwskazań? ?

Witam!
Na prawej stronie można spać. Jeżeli ma Pan jakieś wątpliwości, to proszę zasięgnąć informację od operujących neurochirurgów - oni dokładnie wiedzą co robili i jaki był pełny zakres operacji.
Powodzenia
W. Łuczkowski.