W jakim czasie zagnieżdża się zarodek?

Mam pytanie odnosnie ciązy :-) kochalam się z partnerem 8 kwietnia 3 razy, za 2 razem bylo bez zabezpieczenia, partner dostał orgazmu ale we mnie nie skonczył, byl to krótki stosunek :-) miesiaczkę dostałam 18 kwietnia, trwala 6 dni tak jak zwykle. Czy jest mozliwosc bym byla w ciazy ? Po ilu dniach dochodzi do zaplodnienia i w jakim czasie zagnieżdza się zarodek? Proszę o odp :-)

Renata GrzechociĹska

Zagnieżdżenie zarodka występuje 8 dnia po zapłodnieniu. Istnieje możliwość ciąży ponieważ stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji.