W jakim kierunku wykonywane są badania antyfolipidowe?

Witam Jestem po 3 poronieniu .Ginekolog poradzil mi zrobienie badan antyfolipidowych .W jakim kierunku sa te badania ? Kto wystawia skierowanie genetyk czy ginekolog ? W jakim czasie po poronieniu te badania musza byc zrobione ? Czy sa one refundowane przez NFZ ?Dziekuje za odpowiedz

witam, badanie jest wykonywane w diagnostyce zespołu antyfosfolipidowego, skierowanie może być wydane przez ginekologa, jest refundowane przez NFZ