W jakim odstępie czasu można odrobaczyć dziecko lekiem Zentel?

W JAKIM ODSTĘPIE CZASU MOŻNA ODROBACZYĆ DZIECKO LEKIEM ZENTAL ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety, nawet jeżeli istnieją wskazania do stosowania preparatu, nie zawsze można go stosować. Nie możesz stosować preparatu jeżeli jesteś uczulony (wykazujesz nadwrażliwość) na którykolwiek składnik preparatu.
Nie stosować u dzieci do ukończenia 2. roku życia, chyba że lekarz uzna to za absolutnie konieczne. Jeżeli leczenie nie będzie skuteczne lekarz może zalecić powtórzenie leczenia po 3 tygodniach.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli jest taka konieczność można powtórzyć terapię w dowolnym odstępie czasu. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem pediatrą.