W jakim odstępie czasu można wykonać badanie tomografem po RTG?

Witam, w lutym.robilam rtg nerek (w trakcie ciazy mialam atak kolki nerkowej i stwierdzone kamienie)na zlecenie urologa, w marcu rtg klatki piersiowej od onternisty,bo dreczyl mnie kaszel i poty,potem skierowano mniedo do Pulmonologa. Obecnie czekam na tomograf komputerowy z kontrastem. Teraz dodatkowo zmagam sie z bolem kregoslupa (skolioza)przez dzwiganie dziecka strasznie mnie boli,chcialam skierowanie na fizjoterapie ale internista zlecil rtg kregoslupa.Jaka przerwa miedzy rtg a tomografem??

Jaki stan zdrowia ogólny??
Do pełnej konsultacji, z wynikami...
Ocena pełna stanu zdrowia, innych obciązeń , Jaki tryb życia., sylwetka, Waga ciała ??

pozdrawiam