W którą stronę mogłabym się ukierunkować z moimi problemami?

Witam, pisze tutaj gdyz jestem zagadka dla lekarzy u ktorych bylam. Zaczelo sie.os niby rozpoznania zapalenia gruczolu bartholina.po zabiegu pani dr przyznala ze nie bylo ropnia. Zostalam wypisana w twn sam dzien do domu.idac do szpitala mic mi nie bylo oprocz niewielkiej narosli na lewej wardze sromowej. Plo zabiegu a minelo juz trzy tygodnie mam opuchnieta cala lewa warge sromowa, I wzgorek lonowy po lewej stronie. Polozyli mnie na.tydzien do szpitala gdzie bralam dozylnie antybiotyk plus.metronidazol.po wyjsciu .dostalam augmentin.badanie usg wargi sromowej I wzgorka nie pokazuje ropnia itp.obecnie dostalam globulki dopochwowe. Obrzek sie utrzymuje, a lekarze rozkladaja rece. Bardzo prosze chociaz o podpowiedz w ktora strone moglabym sie ukierunkowac.z gory bardzo dziekuje.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować swoje dolegliwości z ginekologami w ośrodku klinicznym.