W którym cyklu można zrobić badania hormonalne?

Witam, Chciałabym zapytać którym cyklu miesiąca można zrobić badania : TSH 3 generacja, glukoza L43, FSH, LH, ESTRADIOL, PROGESTERON, PROLAKTYNA, SHBG, TESTOSTERON ?? Czy można wszystkie zrobić jednego dnia ? proszę o odpowiedź Kobieta 25

Lek. Paweł Szadkowski

Dzień wykonania w.w. badań zależy od lekarza prowadzącego, który zleca te badania. FSH, LH i estradiol zazwyczaj ocenia się w 3-5 dniu cyklu, progesteron między 21 a 23 dniem cyklu. Pozostałe badania nie mają aż takiego znaczenia.