W którym dniu cyklu powinnam zacząć brać luteinę?

Witam, chciałam zapytać w którym dniu cyklu powinnam zacząć brać luteine by pomogła mi zajść w ciążę? Cykle mam 35 dniowe. Luteine pod język czy dopochwowo? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Luteina nie pomaga w zajściu w ciąże. Przy cyklach 35 dniowych jajeczkowanie jest ok 21 dnia cyklu. Jeśli Pani chce koniecznie brać luteine to proponuje po jajeczkowaniu ,czyli np. od 25 dnia cyklu do 32 dnia cyklu