W którym dniu cyklu powinnam zrobić badania hormonalne?

Witam, w którym dniu cyklu powinnam zrobić następujące badania: Progesteron, Estradiol, DHEA, Androstendion, kortyzol. Wyniki te zostały zlecone w celu znalezienia przyczyny osłabienia organizmu i wypadania włosów. Pozdrawiam Dorota
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Badania hormonalne u kobiet powinno się oznaczać w 3-5 dniu cyklu miesiączkowego.