W którym dniu cyklu robić badania hormonów przed planowaną ciążą?

Witam Chcę na swój koszt zbadać sobie poziom hormonów gdyż mam problem z zajściem w drugą ciążę a mam już 38 lat więc czasu nie mam za dużo . Cykle mam regularne około 30 dni czy dobrze myślę aby FSH LH i Estradiol zrobić w 4 dniu cyklu Prolaktynę w 12 i 23 dniu cyklu progesteron 23 dniu cyklu około 7-8 dni po owulacji i ponownie estradiol w 12 14 dniu cyklu przed owulacją Oczywiście równocześnie wykonujemy badania nasienia. Badania to duże koszty więc ważne by znać terminy Dziękuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tak wykonany panel badań z pewnością będzie prawidłowo oddawał gospodarkę hormonalną.