W którym dniu doszło do zapłodnienia?

Witam,
mam nieregularne cykle (min. 32, maks. 42). Ostatni liczył 34 dni, pierwszy dzień okresu miałam 28 maja do 2 czerwca. Chciałabym wiedzieć, kiedy mogło dojść do zapłodnienia.
Staraliśmy się o dziecko od 11 czerwca (niemal co noc), ale gdy zrobiłam test i byłam u ginekologa 22 czerwca, to jeszcze nic na USG nie było widać, a test wyszedł negatywny. Natomiast 2 lipca test już był pozytywny, a na USG 6 lipca już było serduszko.
Bardzo proszę o podanie orientacyjnego dnia, w którym doszło do zapłodnienia.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!
Niestety na podstawie wyniku badania USG nie można ustalić daty poczęcia. Proszę pamiętać, że w tak wczesnej ciąży jest to badanie bardzo subiektywne. Dodatkowo, w okresie między 5 a 7 tygodniem ciąży pomiar pęcherzyka ciążowego charakteryzuje się dokładnością +/- 8-10 dni.
Natomiast czynność serca płodu można wysłuchać około 6 tygodnia ciąży.
Jak sama Pani widzi, trudno zatem określić dzień poczęcia.
Pozdrawiam