W którym dniu płodnym są największe szanse na ciążę?

Witam. chciałbym cię spytać czy kobieta która ma dni płodne może zajść w ciąże. A dzień w którym ma jajeczkowanie w którym dniu jest większe prawdo podobieństwo zajścia

Lek. Tomasz Budlewski

W czasie trwania dni płodnych jest szansa zajścia w ciąże, ponieważ polega to na tym iż w tych dniach jest największe prawdopodobieństwo owulacji. Ogólnie uważa się w czasie owulacji jest większe prawdopodobieństwo ciąży.