W którym tygodniu ciąży poroniłam?

Witam!
Ostatnią miesiączkę miałam 10 października 2010, cykle miałam w miarę regularne (29-31 dni). Nie planowaliśmy ciąży i współżyliśmy 13 i 24 dnia cyklu (teoretycznie w dniach niepłodnych), a podwyższenie temperatury następowało zawsze 19 dnia cyklu. Brak miesiączki, test ciążowy - okazało się że jestem w ciąży,ale ta radość nie trwała długo.
Dnia 13 stycznia 2011 poszłam do lekarza, z krwawieniem okazało się, że płód jest martwy. Wcześniej nie robiłam żadnych badań ani USG. Z moich wyliczeń na różnych stronach internetowych wynikało, że to był 11 albo 12 tydz., a lekarz stwierdził po wielkości płodu, że to 9 tydzień ciąży - czy to możliwe?

Dzień dobry!

Lekarz ocenił wielkość płodu według wymiaru pęcherzyka ciążowego. Do obumarcia płodu mogło dojść ok. 9 tygodnia ciąży, skoro była taka jego wielkość w dniu badania.
Z poważaniem