W nadnerczu prawym zmiana guzkowa

W nadnerczu prawym zmiana guzkowa o wym. 23x15mm gestość w fazie natywnej ok 12j.H, wzmacniająca po kontraście 39-40-38j.H(faza tętnicza, żylna, opóżniona. Współczynnik wypłukiwania ok. 4%, współczynnik względny ok.3% całość obrazu TK oraz wyliczone współczynniki wypłukiwania nie sa typowe dla adenoma.bad lab Aldosteron 51,21, Aktywność reninowa osocza 0,62, Normetanefryna 193,5, Metanefryna 54,8, 3-Metoksytyramina 166,6, dob obj. moczu 1000ml Chromogranina A 6,03. Proszę o interpretację wynikó

Przykro mi ale portal nie służy interpretacji wyników badań.
W tym celu proszę zgłosić się do lekarza, który zlecił wykonanie tego badania i ma dostęp do pełnej dokumentacji pacjenta oraz ma możliwość rozmowy i badania z pacjentem.