W obrębie rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej jest obszar podwyższonego sygnału

Proszę o interpretacje RM W obrębie rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej jest obszar podwyższonego sygnału.łączący się z brzegiem tylnym łąkotki,nie dochodzący do powierzchni stawowych-cechy uszkodzeniaIIstopnia.Łąkotka boczna bez cech uszkodzenia.Cechy obrzęku szpiku kostnego w obrebie przynasady i nasady bliższych kości piszczelowej lewej-uraz beleczkowy.W jamie stawu kolanowego zwiekszona ilość płynu,maks.szer na wysokości kłykcia bocznego kosci udowej 7 mm,płyn w kaletce podrzebkowe głebokiej

Szanowna Pani, jeżeli objawy kliniczne podczas badania Pani sa zgodne z opisem(uszkodzenie łąkotki) powinna Pani poddać się artroskopii podczas której zostanie usuniety uszkodzony fragmnet. Zadecyduje o tym ortopeda po zbadaniu Pani i ewentualnej kwalifikacji do zabiegu. Pozdrawiam