W obu jajnikach liczne położone obwodowo pęcherzyki o średnicy do 10 mm

Dzień dobry, Proszę o wstępną interpretację wyniku usg: endometrium2mm; jajnik P o wymiarach 38x22mm, L 42x16mm; w obu jajnikach liczne położone obwodowo pęcherzyki o średnicy do 10mm; w jamie macicy hiperechogenne ogniska o wymiarach 10x4mm, polip? Bardzo proszę o szybką odpowiedź ponieważ wizyta dopiero za 2 tyg.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych o pacjencie. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.