W okolicy dolnego bieguna lewego płata 10 mm hip

Witam, proszę o interpretacje wyników z krwi na tarczycę: TSH III gen 2,55 uIU/ml FT4 14,88 pmol/l p/c anty-TG 15,5 IU/ml trijodotyronina całkowita (ICD-9:051) 1,41 ng/ml tyroksyna (ICD-9:067) 7,44 ug/dl USG tarczycy prawy płat tarczycy o wymiarach 15mm x 15mm x 55 mm lewy płat tarczycy o wymiarach 14,5mm x 15 mm x 50 mm Cieśń nieposzerzona. Tarczyca niepowiększona o jednorodnie obniżonej echogeniczności. Unaczynienie miąższu w granicach normy. W okolicy dolnego bieguna lewego płata 10 mm hip

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można odnieść się do wyników. Po za tym niestety opis jest niekompletny. Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.