W prawej nerce cechy nieznacznego zastoju

witam z powodu bólu węzłów chłonnych pachowych i bóli prawej nerki zostałam skierowana na badania usg, które wykazały co następuje: Prawostronnie podżuchwowo i wzdłuż mięśnia scm struktóry węzłów chłonnych wielkosci 9mmx2,7mm oraz od 6 do 10mm wydłużone o prawidłowej zatoce. w lewej okolicy nadobojcykoej skupisko 6,5 3,4 i 3,6 mm o obnizonej echogenicznosci. Badanie usg nerek wykazało w prawej nerce cechy nieznacznego zastoju, pozostałe b/z.

Wynik wskazuje na nieznacznego stopnia problemy z odpływem moczu z prawej nerki. Pozostałe wyniki nie budzą niepokoju. Wskazane byłoby wykonanie badania ogólnego moczu i konsultacja u urologa. O wszystkim powinien zadecydować lekarz prowadzący (kierujący na USG).