W terminie miesiączki mam brązową wydzielinę. Czy to może być ciąża?

Już drugi raz z kolei w terminie miesiączki mam brązową wydzielinę. Czy to może być ciąża? Dodam, że nie jestem dziewicą i w miesiąc po stosunku nie zauważyłam zmian w upławach.

Robiłam test 19 dni po stosunku i wyszedł negatywnie.

Redakcja abcZdrowie

Witamy!
Skąpe miesiączki np w postaci plamień czy krwistych upławów mogą być związane ze zmianami organicznymi narządów płciowych wewnętrznych, przewlekłym zapaleniem błony śluzowej macicy lub też rzadziej z niewydolnością jajników, zaburzeniami hormonalnymi.
Należy skonsultować problem z ginekologiem, konieczne może być badanie ginekologiczne i USG dopochwowe.
Redakcja abcZdrowie.pl