W trzonie na krzywiźnie mniejszej widoczne płaski zaczerwieniony naciek obejmujący kąt żołądka

Witam, proszę o poradę, męczą mnie bóle żołądka, wzdęcia, wynik gastroskopii-przełyk bez zmian, linia Z prawidłowa, regularna. Wpust na wprost i winwersji bez zmian. Żołądek podatny na rozdmuchiwanie, jeziorko śluzowe. Sklepienie żołądka bez zmian. W trzonie na krzywiźnie mniejszej widoczne płaski zaczerwieniony naciek obejmujący kąt żołądka. Wynik histopatologii- 4 frag głownie blaszki właściwej błony śluzowej żołąd z minimalnym przybytkiem komór jednojądrowych. metaplazja jelit -, zanik -

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik badania w normie, wskazana kontrola u gastroenterologa.
Pozdrawiam