Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 2 3 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wada serca u syna i szybko postępujący regres

dzień dobry mój syn ma 14 lat ma m.p.dz. wadę serca jest cały czas pod opieka lekarzy od urodzenia jest rehabilitowany od niespełna roku występuje u niego szybko postępujący regres a w szczególności jak przebył porażenie nerwu twarzowego lekarze neurolodzy powiedzieli mi że może tak być przy jego schorzeniach ale nie zlecili żadnych badań z jakiej przyczyny jest u mojego syna tak szybko postępujący regres tylko powiedzieli ze mam się przyzwyczaić do tego czy są jakieś badania lub leki.
MĘŻCZYZNA, 15 LAT ponad rok temu

Nadciśnienie - najczęstsze powikłania

Częstość zachorowania na nadciśnienie tętnicze wzrasta wraz z wiekiem. Przyczyną nadciśnienia u osób młodszych są zazwyczaj inne choroby, podczas gdy u starszych osób, nie jest tak łatwo uchwycić przyczynę. Prof. Dr hab. Zbigniew Gaciong informuje, jakie są najczęstsze przyczyny wystąpienia tej dolegliwości.

Lek. Aleksander Ropielewski Stażysta/Rezydent, Kraków
79 poziom zaufania

Niestety nie potrafię odpowiedzieć na Pana/Pani pytanie, ponieważ nie wiem jaka jest historia medyczna syna oraz na jakie schorzenia cierpi. Aby powiedzieć coś więcej musiałbym móc przeprowadzić badanie i mieć wgląd w dotychczasowe badania.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety