Wada serca u syna i szybko postępujący regres

dzień dobry mój syn ma 14 lat ma m.p.dz. wadę serca jest cały czas pod opieka lekarzy od urodzenia jest rehabilitowany od niespełna roku występuje u niego szybko postępujący regres a w szczególności jak przebył porażenie nerwu twarzowego lekarze neurolodzy powiedzieli mi że może tak być przy jego schorzeniach ale nie zlecili żadnych badań z jakiej przyczyny jest u mojego syna tak szybko postępujący regres tylko powiedzieli ze mam się przyzwyczaić do tego czy są jakieś badania lub leki.

Aleksander Ropielewski

Niestety nie potrafię odpowiedzieć na Pana/Pani pytanie, ponieważ nie wiem jaka jest historia medyczna syna oraz na jakie schorzenia cierpi. Aby powiedzieć coś więcej musiałbym móc przeprowadzić badanie i mieć wgląd w dotychczasowe badania.