Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 0 7 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wada serca u syna i szybko postępujący regres

dzień dobry mój syn ma 14 lat ma m.p.dz. wadę serca jest cały czas pod opieka lekarzy od urodzenia jest rehabilitowany od niespełna roku występuje u niego szybko postępujący regres a w szczególności jak przebył porażenie nerwu twarzowego lekarze neurolodzy powiedzieli mi że może tak być przy jego schorzeniach ale nie zlecili żadnych badań z jakiej przyczyny jest u mojego syna tak szybko postępujący regres tylko powiedzieli ze mam się przyzwyczaić do tego czy są jakieś badania lub leki.
MĘŻCZYZNA, 15 LAT ponad rok temu

Jak ustrzec się przed chorobą niedokrwienną serca?

Choroba niedokrwienna serca może doprowadzać do bolesnej dusznicy oraz zawału mięśnia sercowego. Wraz ze swoimi podtypami, stanowi jedną z najczęstszych przyczyn śmierci w krajach zachodnich. O tym, jak ustrzec się przed wystąpieniem tego schorzenia, opowiada prof. Tomasz Pasierski, kardiolog.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Niestety nie potrafię odpowiedzieć na Pana/Pani pytanie, ponieważ nie wiem jaka jest historia medyczna syna oraz na jakie schorzenia cierpi. Aby powiedzieć coś więcej musiałbym móc przeprowadzić badanie i mieć wgląd w dotychczasowe badania.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety