Wada wrodzona jelit, częste zapalenia i tchawica oskrzelowa u 7-latka

Witam.Mam pytanie mój syn urodził sie z wada wrodzona ubytek kreski jelitowej martwica jelita cienkiego 3\4wycietego.Choroba Perhesa,Toksoplazmoz anie czynnaSyn OD URODZENIA CZESTO MA ZAPALENIE GARDŁA,MIGDAŁ,ZATOKI,ANGINE,PRZEZIEBIENIA,GRYPA I ŁAPIE WIRUSY.i TAK OD URODZENIA CZESTO JEST NA ANTYBIOTYKACH GDYŻ SYROPY NIE SKUTKUJĄ I TAK NA ANTYBIOTYKACH JEST CO 2-3TYG.RAZ W ROKU MIESIAC SIE UDAJE BEZ ANTYBIOTYKU.SYN MA7LAT I TCHAWICE OSKSZELOWA.DO JAKIEGO SPECJALISTY MAM SIE UDAC?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty laryngologa.