Wada wrodzona piersi a możliwość refundacji operacji

Dzień dobry. Moje pytanie dotyczy piersi. Już w okresie dojrzewania zauważyłam że prawa pierś jest znacznie mniejsza od lewej (na chwilę obecną różnicą ta to ponad trzy rozmiary ) i znacznie różni się kształtem. Pytanie brzmi. Czy skoro jest to wada wrodzona to czy operacja ta jest refundowana. Mam 35 lat . Karolina.

Witam,

Celem całkowicie rzetelnej odpowiedzi na Pani pytanie potrzebna jest konsultacja, aczkolwiek z tego co Pani opisuje jest to wada wrodzona, kwalifikująca się do zabiegu operacyjnego w ramach NFZ.

pozdrawiam

Marek Paul