Wada wzroku a noszenie okularów

Czy okulary minusy 0,5 oś na prawe 90 na lewe 75 dodam że oko prawe mam słabsze - 1,5 powinnam nosić na stale czy tylko do tablicy w szkole, komputera i tv? Mam 21 lat

Witam. Wszystko zależy jak się Pani czuje w okularach. Małe minusy ale nie cylindry jak u Pani mozna nosic okazjonalnie. Niestety cylindry minusowe raczej powinno sie używac stale. Pozdrawiam