Wada wzroku a wskazania do poród przez cesarskie cięcie

Witam, jestem w 36 tygodniu ciąży. Dostalam od okulisty dokument, w którym okresla, ze wada mojego wzroku to -7, nie ma tam jednak konkretnej informacji o wskazaniu do cesarskiego cięcia. Na podstawie tego,lekarz prowadzący wypisal skierowanie do szpitala, na oddzial położniczy i w rozpoznaniu wpisal info o tyg ciąży, oraz wade wzroku -7. Czy to jest jako skierowanie do cesarki?

Lek. Tomasz Budlewski

musiałoby być określone przeciwwskazanie do porodu naturalnego.