Wada wzroku i zaburzenia widzenia oraz ból głowy

Witam, ostatnio zauważyłam coś dziwnego z oczami. Mam wadę wzroku -0, 5 na obu oczach. Zauważyłam ze na prawe oko inaczej widze. Widzę nie ostro a o chwili normalnie i nie ostro a lewe oko jest jal było ok . Dodam że dość często boli mnie głową po prawej stronie i do tego boli mnie właśnie prawe oko. Z bólami głowy jest tak że parę dni boli potem jest przerwa jakis czas i znowu boli i tak w kółko. Mam 18 lat. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Witam

Wskazana konsultacja okulistyczna celem zweryfikowania czy zastosowane szkla korekcyjne sa dla Pani odpowiednie. Opisane objawy moga wystepowac gdy szkla sa nieodpowiednio dobrane.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga