Wada wzroku ICD-10 kod H52 oraz dobór soczewek

Witam interesuje mnie wada wzroku ICD-10 kod H52 ponadto soczewki okularowe korekcyjne do dali- sfera PL obu oczu cylinder OP+2.5 OL +1.0 OŚ 110 stopni Ol 65 odległość żrenic 63 prosze o opisanie wady wzroku i jak dobrać okulary do mojej wady dla kierowcy zawodowego

Witam.
Posiadając tylko informację z autorefraktometru - bez obecności pacjenta nie ma możliwości prawidłowo dobrać okularów.
Pozdrawiam