Wada zgryzu a brak zębów

Witam! Mam pytanie, mam 26lat i niestety brak dwóch zębów: górnej szóstki po prawej stronie i dolnej szóstki po lewej stronie, mam również lekka wadę zgryzu , która chciałabym wyleczyć u ortodonty i w związku z tym mam pytanie czy za pomocą aparatu ortodontycznego jest możliwość przesunięcia zębów tak aby zakryć te dwa ubytki czy w moim przypadku tylko implanty wchodzą w grę jeżeli chciałabym uzupełnić ten brak zębów?

Proszę udać się do lekarza ortodonty na konsultacje on na podstawie badania i oceny zdjęć radiologicznych zaproponuje Pani najodpowiedniejsze leczenie. Wszystko zależy od rodzaju wady i tylko po szczegółowym badaniu można to ocenić.